devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane,Shitet Apartament 2+1+A+BLK, Kat 6, Sip.93m²,Cmim 1'000euro/m², Pallat Ri, nė rr."Idriz Dollaku",degėzim i rr."A.Demi, nė afėrsi tė fushės "A.Demi" 8-10-minuta kėmbė (800m larg) Urės sė Brrylit

  Shitet: Apartament tip 2+1 me 2-Ballkon,+1-Banjo, Sip. totale 93m2, kati 6-tė, ose (i pesti banim), nė rrugėn "Idriz Dollaku", 150m larg Fushės "Ali Demi" dhe 250m larg aksit tė rruges "Ali Demi", zonė e preferuar, e qetė, gjelbėruar dhe e pastėr, 10-minuta nė kėmbė nga Ura e Brrylit.
  Zona pėrreth Fushės "Ali Demi" dhe Rr."Idriz Dollaku" janė me intensitet tė lartė ndėrtimesh tė reja, kryesisht pallate me shumė kate, duke sjellė njė rritje tė menjėhershme tė popullsisė, si dhe tė shumė aktiviteteve tė ndryshme shėrbimesh dhe tregtare.
  Pozicioni i pallatit ku gjendet Apartamenti/Prona ndodhet nė tė majtė tė Rr."I. Dollaku", rreth 250m (3-minuta kėmbė) larg nga aksi i Rr."Ali Demi" dhe stacionit tė autobuzit ish-Uzinės tek Fusha "Ali Demi". Gjithashtu ėshtė shumė afėr me fushėn "A.Demi" rreth 150m ne vije ajrore, si dhe me Urėn e Brrylit ėshtė 8-10 minuta nė kėmbė(750m). Rruga "I. Dollaku" ėshtė e rehabilituar dhe e sitemuar, me trotuare dhe ndriēim, si dhe ka preferencė dhe popullim tė vazhdueshėm.
  Pallat i ri 8-katėsh
  , i vitit 2009-2010, me njė hyrje, me shkallė me drite natyrale, me njė ashensor (4-persona), nė ēdo kat ka 4-apartamente, me njė kat sipėrfaqe tregtare dhe njė kat nėntoke (parkim) dhe 7-kate banim. Pallati ėshtė buzė rrugės me shtrirje mė tė madhe nga veri/lindja(pamje nga Dajti) dhe jug/perėndim(pamje nga fusha"A.Demi" dhe qendra e Tiranės).
  Apartameti:ėshtė i tipit 2+1 i bollshėm me sipėrfaqe neto 84m2, 1-banjo, me 2-ballkon, njė koridor, nė katin e 6-tė-banim. Apartamenti ėshtė me dritė tė bollshme dhe lehtėsisht i ajrosshėm, me pamje/pozicion nga lindja/jug dhe jug/perėndimi (me pamje nga kodrat e depove tė ujit, fusha "A. Demi", qendra e Tiranės, Brryli). Apartamenti ėshtė me kubaturė tė lartė, me kuzhinė tė kompletuar, banjot tė kompletuara e funksionale, kėndin e ndėnjes/sogiornon dhe dhomat e gjumit tė mirė mobiluara. Nga apartamenti shikohen pamje mjaft tėrheqėese, qetėsuese dhe ēlodhėse.
  Pėrbėrja/planimetria apartamentit: Pėrbėhet nga koridori kryesor hyrės relativisht i bollshėm, nga i cili kalohet nė tė gjitha pjesėt e tjera tė apartamentit.
  Nė tė majtė koridorit gjendet pjesėn e ndėnjes/sogiorno me kuzhinėn (e kompletuar me tė gjitha pajisjet) dhe kėndi i ngrėnies. Kjo pjesė me pėrmasa relativisht tė bollshme, me shumė dritė natyrale, ka formė katrore, nė zonėn ndėnjes eshtė njė dritare e madhe, si dhe tek kuzhina qė ėshtė pak e spostuar gjendet njė dritare me e vogėl. Pjesa e ndėnjes dhee kuzhina janė me pamje nga lindja/jug dhe jug/perėndimi.
  Nė vazhdim tė koridorit po majtas gjendet dhoma e parė e gjumit, me pėrmasa relativisht tė bollshme, e mobiluar me mobilje cilėsore, me njė derė/dritare tė madhe nga jug/perėndimi, qė lidhet me ballkonin me pamje nga lindja/jug dhe jug/perėndimi. Nė vazhdim tė koridorit, nė fund tė tij gjendet dhoma tjetėr e gjumit, me pėrmasa normale, e mobiluar, e cila edhe kjo ka njė derė/dritare tė madhe qė lidhet me ballkonin tjetėr me pamje nga jug/perėndimi.
  Nė tė djathtė tė koridorit gjendet
  banjo-dush, e bollshme e kompletuar
  Muret dhe tavanet:Muret janė nė pėrgjithėsi tė drejta, tė suvatuara/patinuar dhe tė lyera me ngjyrė tė hapur, boj-qielli hapur, limon i hapur etj, ndėrsa tavanet normale, ngjyrė tė bardhė. Dyshemeja:ėshtė e shtruar e gjitha me pllaka mjaft cilėsore, me pėrmasa drejtkėndore dhe ngjyrė bezhė tė hapura.
  Dyert e brendshme:prej druri, ngjyrė kafe tė hapur/nė mjaltė, ndėrsa dyert e ballkoneve, si dhe dritaret vetratė-duralumin dopio xham, ngjyrė tė bardhė dhe me grila plastike tė bardha. Dritaret dhe ballkonet kanė tė montuar edhe tendat e diellit.
  Pėrdorimi i mėparshėm e aktual: Apartamenti ka qenė i porositur nga pronarėt qė nė momentin e ndėrtimit dhe nga pėrfundimi i pallatit deri-aktualisht ėshtė i banuar shumė pak nga pronarėt.
  Dokumentacioni: Pallati ėshtė i kolauduar dhe nė proces hipotekimi, shitet me kontratė porosie/sipėrmarrjeje. I likujduar plotėsisht me ndėrtuesin/investitorin.
  Ēmimi i Shitjes: Shitet me 1'000 euro €/m2, i kompletuar dhe mobiluar.
  Adresa: Nė rrugėn "Idriz Dollaku", degėzim i Rrugės "Ali Demi" nė afėrsi tė fushės "A.Demi" 8-10-minuta kėmbė(800m larg) Urės sė Brrylit Tiranė. adgss
  Cel. : 0696281433 adgss
  **************************************************
  A&D General Services Studio (A&D.G.S.S-Imobiliare)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171226_125543.jpg
S: 1260
Madhesia: 118.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171226_131648.jpg
S: 555
Madhesia: 71.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171226_131626.jpg
S: 536
Madhesia: 60.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171226_131355.jpg
S: 541
Madhesia: 22.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171226_130506.jpg
S: 528
Madhesia: 61.5 KB