Lamthi Group
, njė kompani lider nė fushėn e ndėrtimit, termohidraulikės, teknologjisė sė ujit, ndėrtimit tė pishinave dhe SPA-ve.
Distributor eksluziv i shumė markave Italiane dhe Gjermane tė njohura nė gjithė botėn.

Kėrkon tė rekrutojė staf energjik dhe ambicioz pėr tė realizuar qėllimet e saj tė biznesit.
Nė fokusin tonė primar janė komunikimi, klima harmonike dhe shpirti i skuadrės nė ambjentin e punės.
Gjithashtu, vleresimi sipas njė skeme motivimi nė reference tė performancės dhe vjetėrsisė nė punė janė njė tjetėr politikė sociale e grupit tonė.
Shpall pozicion vakant pune: Prezantuese, Shitese nė Show-Room me orar tė plotė.

KUALIFIKIMET DHE AFTESITE E KERKUARA:


  • Tė ketė minimumi 2 vite eksperiencė pune nė profil tė njėjtė.
  • Tė ketė aftesi tė mira komunikimi dhe tė punojė nė grup.


Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi, ju lutem dergoni CV me foto
duke percaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni,
nė adresėn: info@lamthi.com

Numėr kontakti: 068 3988 216, 068 4091 666
Adresa: Autostrada Tiranė - Durrės, Rruga Dytėsore, Km 3
Aplikimet janė tė limituara, vetėm personat e pėrzgjedhur do tė kontaktohen
www.lamthigroup.al