kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes makine Daihatsu YRV Viti 2003, 2.600 Euro

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 85
  KM..........: 68000

  DAIHATSU YRV,1.3BENZINE,VITI 2003,KAMBJO AUTOMATIKE,KONDICIONER,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE,GANXHE MBRAPA,MARRSHAT I NDERROHEN DHE NE TIMON,KOMANDA NE TIMON,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA ME KILOMETA TE CERTIFIKUARA,NE SUPER GJENDJE,ME DOGANE TE PAGUAR,MOTORR KAMJO SI TE TOYOTA YARIS

  Cel. : 0698613042
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171127_152152.jpg
S: 122
Madhesia: 45.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171127_152220.jpg
S: 39
Madhesia: 48.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171127_152310.jpg
S: 38
Madhesia: 41.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171127_152128.jpg
S: 37
Madhesia: 35.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171127_152135.jpg
S: 40
Madhesia: 38.5 KB