devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane,Shitet Apartament 2+1, kat 6,Sip.91m², Cmim 900ero/m², Pallat Ri -Rr.Irfan Tėrshana/degėzim rr.Fuat Toptani, nė fund zonės Vilave Gjermane,10-min/kėmb (800m nga) F.Ekonomik/Terminali Autobuzave

  Shitet:Apartament tipit 2+1 me 1-Ballkon,+2-Banjo, Sip.91,5 m2, kati 6-tė, banim, nė rrugėn "Irfan Tėrshana" nė fund tė zonės sė Vilave Gjermane, zonė me Vila, mjaft e qetė, gjelbėruar dhe e pastėr, 10-minuta kėmbė (800m larg) Fakultetit Ekonomik/Terminali Autobuzave tė zonės Jug/Lindore-Elbasanit.
  Pallat i ri 9-katėsh,i vitit 2010-1011, me njė hyrje, me ashensor (pėr 4-persona), nė ēdo kat ka 4-apartamente. Pallati gjendet nė fund tė Rr."Irfan Tėrshana" degėzim i rrugės "Fuat Toptani" nė fund tė zonės sė Vilave Gjermane, zonė e preferuar, mjaft e qetė, gjelbėruar dhe e pastėr. Pallati ka njė distance rreth 800-1000 m larg nėn-kalimit tė parė tė Rr. Elbasanit pėr tu futur nė zonėn e vilave gjermane/Rr. "Fuat Toptani". Rruga qė tė ēon nė Pallat "Irfan Tėrshana" sė shpejti do ti nėnshtrohet rikonstruksionit sipas tė gjitha standarteve, pasi njė pjesė nuk ėshtė nė cilėsinė e duhur. Pozicioni i pallatit, nė njė terren tė pjerrėt ėshtė me shtrirje mė tė madhe nga jug/perėndimi (pamje nga Pylli/Kodrat e Liqenit Artificial/Fakultetin Ekonomik/Qytetin Studenti, nga ku janė edhe hyrjet e pallatit) dhe veri/lindja(Dajti). Nė zonė, rrethe 100 m nga pallati kalon edhe njė autobus i vogėl, i cili lidhė depot e ujit-gjuhėt e huaja me qendrėn e Tiranės.
  Apartameti: ėshtė i tipit 2+1 i bollshėm me sipėrfaqe neto 91.5m2, 2-banjo, me njė ballkon, njė koridor dhe njė hapėsirė ndihmėse qė shėrben pėr pėrpunim dhe ruajtjen e zahireve, nė katin e 6-tė-banimi. Apartamenti ėshtė me dritė tė bollshme dhe lehtėsisht i ajrosshėm, me pamje/pozicion nga lindja/jugu dhe perėndimi (pamje nga Kodrat Liqenit Artificial/Rruga Elbasanit,Fakultetin Ekonomik/Qytetin Studenti). Apartamenti ėshtė me kubaturė tė lartė, me kuzhinė tė kompletuar dhe banjot tė kompletuara e funksionale, kėndin e ndėnjes/sogiornon dhe dhomat e gjumit tė mobiluara.
  Pėrbėrja/Planimetria Apartamentit: Pėrbėhet nga njė hapėsirė-hyrėse, e cila lidhet direkt me pjesėn e ndėnjes/sogiorno me kuzhinėn (e kompletuar me tė gjitha pajisjet) dhe kėndi i ngrėnies. Kjo pjesė me pėrmasa relativisht tė bollshme, me shume dritė natyrale, ka formė katrore dhe nė zonėn e kuzhinės e tė ndėnjes janė dy dritare tė mėdha nė tė gjithė lartėsinė, me pamje nga jug/perėndimi. -Nga pjesa e ndėnjes/sogiorno kalohet/lidhur/vazhdim me njė koridor, i cili komunikon me tė gjitha pjesėt e tjera tė apartamentit. Nė tė djathtė tė koridorit gjendet dhoma e parė e gjumit, me pėrmasa relativisht tė bollshme, me njė dritare nga perėndimi, si dhe me njė derė/dritare qė lidhet me ballkonin me pamje nga jug/lindja. Nė vazhdim tė koridorit, nė fund tė tij gjendet dhoma tjetėr e gjumit, me pėrmasa normale, e cila ka njė dritare nga lindja. Nė tė djathtė tė koridorit gjendet tualeti- i parė i kompletuar, dhe po nė vazhdim tė koridorit gjendet njė tjetėr banjo-dushė mė e bollshme e kompoletuar dhe nga kjo banjo kalohet nė njė hapsirė ndihmėse pėr mbajtjen dhe pėrpunimin e zahireve, pėr gatimime speciale nė furre/me oxhak etj. Kjo hapsirė, nė formė llozhe ėshtė e hapur formė ballkoni dhe me pamje nga jug/lindja.
  Muret dhe tavanet: Muret janė nė pėrgjithėsi tė drejta, tė suvatuara/patinuar dhe tė lyera me ngjyrė tė hapura, boj-qielli hapur, etj, ndėrsa tavanet normale, ngjyrė tė bardhė.
  Dyshemeja: ėshtė e shtruar e gjitha me pllaka cilėsore, me pėrmasa mesatare dhe ngjyrė bezhė me nuanca tė verdha/ tė hapura.
  Dyert e brendėshme: prej druri, ngjyrė kafe nė pak tė hapur/nė mjaltė, ndėrsa dyert e banjove duralumin/xham ngjyre kafe, si dhe dyert e ballkonit dhe dritraret vetratė-duralumin dopio xham, ngjyrė tė bardhė dhe me grila plastike tė bardha. Dritaret dhe ballkonet kanė tė montuar edhe tendat e diellit.
  Pėrdorimi i mėparshėm e aktual: Apartamenti ka qenė i porositur nga pronarėt qė nė momentin e ndėrtimit dhe nga pėrfundimi i ndėrtimit tė pallatit dreri-aktualisht ėshtė i banuar nga pronarėt.
  Dokumentacioni: Me dokumentacion tė rregullt, Ēertifikat Pronėsie
  Ēmimi i Shitjes: Shitet me 900 euro €/m2, i kompletuar dhe mobiluar.
  Adresa: Nė rrugicėn "Irfan Tėrshana" /degėzimi i Rrugės "Fuat Toptani" nė fund tė zonės sė Vilave Gjermane, 10-minuta kėmbė (800m larg) Fakultetit Ekonomik/Terminali Autobuzave tė zonės Jug/Lindore. Tiranė. adgss
  Cel: 069 62 81 433 adgss
  *******************************
  A&D General Services Studio (A&D.G.S.S-Imobiliare)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170226_130544.jpg
S: 1027
Madhesia: 31.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171222_145939.jpg
S: 416
Madhesia: 33.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171222_150108.jpg
S: 405
Madhesia: 58.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171222_150415.jpg
S: 357
Madhesia: 64.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171222_150540.jpg
S: 411
Madhesia: 24.4 KB