1. Standart Tirane, Scooter Suzuki Burgman 400 Viti 2001, me letra te sapo prera per nje vit

  Ngjyra.....: blu e errėt
  KM..........: 46000


  OKAZION... ,shitet SUZUKI Burgman400, cmimi 1000 euro.
  I rregullt ne te gjitha detajet, ne gjendje te mire pune, i mirembajtur dhe vizualisht i paster, me te gjitha sherbimet e kryera, me dokumentacin dhe letra te rregullta te sapo paguar per nje vit, drita xenon, gomat 80% te reja te, Bateria e re, i mbajtur ne garazhd ,shitet per aresye shendetesore.

  Cel. : 0692822312
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 61884963_2374259269563795_3027151731143213056_n.jpg
S: 121
Madhesia: 74.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190609_192652.jpg
S: 120
Madhesia: 47.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190609_192754.jpg
S: 123
Madhesia: 66.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190609_192626.jpg
S: 121
Madhesia: 60.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 25674203_10156053858532082_1607216367_n.jpg
S: 307
Madhesia: 107.3 KB