kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, - OFERTE NGA KLINIKA DENTARE, Ulje cmimesh 0682184111

  Ofertat e Klinikes Dentare Cel: 068 21 84 111


  Mbushje-----15 - 25 Mije Lek Te Vjetra!
  Heqje--------- 5 -10 Mije Lek Te Vjetra!
  Ura Porcelani Dhe Zirkoni--- 50 - 100 Mije Lek Te Vjetra!
  Proteza, Kellef Dhembi, Porcelan dhe Metal.
  Pastrim Gurezash----10 Mije Lek Te Vjetra Etj.

  Cmime Konkuruese ne kete Krize!
  Adresa: Perball me ish ekspozites Shqiperia Sot, Tirane
  Eksperience 40 Vjecare

  Cel: 068 21 84 111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 25398645_2435102050048447_4382674173443122450_n.jpg
S: 531
Madhesia: 8.3 KB