kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart video regjistrator profesional studio hdv/dv/dvcam sony hvr 1500..900 Euro

  sony hvr 1500 videoregjistrator profesional hdv/dv/dvcam,operon me kasete minidv dhe dv standart,ne format minidv kasete ose standart kasete,ne system pal/ntsc.ne gjendje shume te mire funksionale dhe estetike,eshte ideale per nej studio profesional ose tv privat,ka dalje te ndryshme qe lidhet me pc,si video composit/component/firewire/sdi/,etj .per me shume info shikoni linkun ma posht;
  https://pro.sony.com/…/br…/HVR-1500A_Brochure_Final_3-08.pdf  cmimi;900 euro  Cel. : 0692131223
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 305400.jpeg
S: 20
Madhesia: 95.8 KB