kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Autobus Minivan Volkswagen Crafter Viti 2013, 42.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  KM..........: 200000

  Shitet Autobus 18+1,me 200000 km origjinale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, me dy kompresore kondisjoner, frigorifer, mikrofon etj. Autobusi eshte perdorur vetem per turizem, me dokumenta dhe siguracion jashte dhe brenda Shqiperise deri ne prill 2018.

  Cel. :0682943111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: front.jpg
S: 22
Madhesia: 30.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: side view 2.jpg
S: 46
Madhesia: 31.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: side view.jpg
S: 23
Madhesia: 31.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: interior 1.jpg
S: 21
Madhesia: 25.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: interior 2.jpg
S: 21
Madhesia: 30.9 KB