kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Volkswagen Polo 1.4 nafte viti 2007 , me dogane, 3.700 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 74
  KM..........: 121 mije

  Volkswagen Polo 1.4 nafte viti 2007, 121 mije km origjinale, me dogane, manuale, 5 porta me sigurese mbyllese, dy celesa, klima, xhama elektrik, pasqyra elektrike, disqe alumini, goma te reja 95 %.

  Gjendje shume e mire xhenerike motorike.
  Personale dhe familjare.
  E sapo ardhur.
  Shume ekonomike ne konsum me nje mesatare konsumi prej 4.5 L, brenda qyteti rreth 5.2 L dhe jashte qyteti 3.7 L

  Tel. : 068 28 01 922
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: p2.jpg
S: 223
Madhesia: 52.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: p3.jpg
S: 108
Madhesia: 33.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: p5.jpg
S: 100
Madhesia: 61.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: p4.jpg
S: 101
Madhesia: 29.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: p1.jpg
S: 117
Madhesia: 23.8 KB