Shitet Action Camera GEEKAM A9 Full HD
Plus Aksesore Kundra Ujit
aPlus kapese per tripod dhe biciklete...
Ideale per femijet tuaj kete sezon festash.
Tek NEPTUN e gjeni mbi 12000 leke dhe ne Tirane kamera te ngjashme e gjeni jo me pak se 8500 leke... SHPRESA AL nuk ka te tilla.

Cmimi 6000 Leke... ne Video Ofrohet edhe Skonto.
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_9975.jpg
S: 24
Madhesia:  46.3 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  good-quality-original-a9-2-inch-lcd-screen.jpg
S: 81
Madhesia:  46.3 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  1507234322836276076.jpg
S: 25
Madhesia:  25.5 KB


Cel. : 0663723737