kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Krevat per bebe 20.000 Leke

  Shes krevat per bebe i perdorur shume pak . Krevati eshte bashke me dyshekun dhe mbrojteset ansore. Gjithashtu brenda cmimit eshte dhe jorgani per bebe. Jane te markes Prenatal te ardhura nga Italia.

  Cel. : 0672085113
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-a04cb64e10af5eb42b1bef1bae29249c-V.jpg
S: 60
Madhesia: 29.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-e5b903f3490f61de0b5198fc52c445d8-V.jpg
S: 36
Madhesia: 34.9 KB