Zona/Rruga : Autostrada Tirane-Durres

JEPET ME QERA HOTEL NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES

Jepet me qera hotel ne autostraden Tirane-Durres, ne zonen e City Park. Hoteli me 4 kate eshte ne nje zone shume aktarktive te biznesev, me nje siperfaqje te konsiderueshme te gjelber, me peme frutore dhe dekorative (4500 m2). Sipefaqja e ndertimit eshte 1650 m2 dhe ka 25 dhoma + hollin e madh, guzhine dhe ambientet ndihmese lavanderi, dhome tharje,zyra, magazina etj. Mund te perdoret per azile, sipitale, hotele, ambiente biznesesh, etj. Jepet me qera per 3500 euro ne muaj . Nxitoni!

CMIMI: 3500 euro/muaj

INFORMACIONE PERKATESE MBI PRONEN :

  • Siperfaqja: 1650 m2
  • Tipi i Prones: Ambient biznesi
  • Statusi: e re
  • Qyteti: Tirane
  • Zona: Autostrada Tirane-Durres
  • Cel. : 00355 684044520


Per me shume informacione klikoni linkun:https://www.merlinimobiliare.com