Shiten mobilje per dyqan floriri , orash dhe argjendarie.
Tre rafte gjeresi 1m lartesi 2m
Nje raft gjeresi 2m lartesi 2m
Banak xhami me sirtare lart dhe poshte me gjatesi 2m
Dy rafte mbas banaku ne forme harkore.
Material shume i mire dhe ne gjendje te re.
Jepen te gjithe me vleren 2400 Euro. I diskutueshem!
Per info tel. 067 410 407

0
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  2017-12-09 13.32.12_preview.jpg
S: 383
Madhesia:  22.9 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  2017-12-09 13.31.21_preview.jpg
S: 76
Madhesia:  29.8 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  2017-12-09 13.32.52_preview.jpg
S: 75
Madhesia:  33.3 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  2017-12-09 13.38.33_preview.jpg
S: 70
Madhesia:  27.1 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  2017-12-09 13.37.48_preview.jpg
S: 71
Madhesia:  46.3 KB

Cel. : 0674104070