devinf.com
Katalogu i Pronave 2019


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 11, 80 m² 70.000 Euro ( Rruga e Kavajes,prane GLOBE)

  Zona/Rruga : Tirana - Rruga e Kavajes

  Shitet nje apartament nga zonat me te preferuara te Tiranes, Rr. e Kavajes, prane GLOBE.

  Nje zone me shume fasilitete ku rrethohet nga qendra tregtare, dyqane te ndryshme, kopshte, ēerdhe.

  Apartamenti ka nje siperfaqe 80 m², kati I 11 banimit, perbehet nga korridori, salloni I madh,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkoni I gjate.

  Fushepamje veri-perendim, I pamobiluar.

  Cmimi 70.000 Eur.

  Disponon dokument hipotekor te rregullt.
  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171207_120310.jpg
S: 1048
Madhesia: 21.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171207_120337.jpg
S: 705
Madhesia: 13.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171207_120247.jpg
S: 729
Madhesia: 30.3 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar