Ofrojmė kurse me ulje cmimi nė masėn -50% tė vlerės


1-FINANCA 5.0 & EXCEL BANE
•Kohėzgjatja e kursit ėshtė mesatarishtė TRE (3) DITE, zhvillohen 3 Seanca, ku nje seance zgjate 2 ore = 6 orė nė total (3 seanca x 2 orė nje seancė) -DHE-njė kostototale = 3.500 ALL

2- FINANCA 5.0 & EXCEL BANE
•Kohėzgjatja e kursit ėshtė mesatarishtė NJE JAVE , zhvillohen 5.5 Seanca, ku nje seance zgjate 2 ore = 11 orė nė total (5.5 seanca x 2 orė nje seancė) -DHE-njė kosto totale = 5.000 ALL

3- FINANCA 5.0 & EXCEL FINANCIAR
•Kohėzgjatja e kursit ėshtė mesatarishtė DY JAVE , zhvillohen 7.5 Seanca, ku nje seance zgjate 2 ore = 15 orė nė total (7.5 seanca x 2 orė nje seancė)
-DHE-njė kosto totale = 7.000 ALL4- FINANCA 5.0 + PRAKTIKA KONTABEL •Kohėzgjatja e kursit ėshtė mesatarishtė NJE MUAJ, zhvillohen 10 Seanca, ku nje seance zgjate 2 ore = 20 orė nė total (10 seanca x 2 orė nje seancė)
-DHE-njė kosto totale = 10.000 ALL


•Nė fund tė kursit ju pajisim me ēertifikatė tė liēensuar nga organet pėrkatėse shtetėrore.
•Ju pajisim me faturat e subjektit
•Ju pajisim me CD e Programit Financa 5.0 + Alpha


Praktik pune Ekonomist/e
PRAKTIKA E PUNĖS KONSISTON NE (TĖ GJITHA VEPRIMET KONTABEL)

FINANCA 5.0 + KONTABILITETI PRAKTIK NE LIBRIN E MADH DHE PASQYRAT

• 1. Akt themelimi QKB
1.1-Shtim i ortakve
1.2 -Largimi i ortakve


•
2. Hua ne bankė & veprimet kontabėl

• 3. Fat Blerje
3.1 Kthim & Skonto nga blerja

• 4. Fat Shitje
4.1 Kthime & Skontoshitje

• 5. Inventari FH/FD
5.1 FH & Kthimet + Transferimet
5.2 FD & Kthimet + Transferimet


• 6. Arka, MA & MP
• 7. Banka, XK & XJ

6/7.1 Xhirime te Brendshme

• 8. Listpagesa & kontabilizimi

• 9. Pasq e Amortizimit

• 10. Etj...

• 11 . Pasq Financiare
11.1- Bilanc
11.2- PASH
11.3- Cash-Flow
11.4 -Kapitali i pronarit

Cel. : 069 44 14 161


Cel. : 0694414161


Cel. : 0694414161