kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes 3 ushqyes HP / ACER / Samsung 55 Euro

  Shes 3 ushqyes per lap top ose per ekrane
  Jane funksional dhe kompatibel me markat HP/Compaq/ACER/Samsung etj.
  Ne baze te kompatibilitetit te parametrave elektrik, ushqyesit mund te sherbejne per shume paisje elektrike.
  Per me teper shihni fotot ku mund te lexoni edhe detajet elektrike.

  Cel. : +355672249045
  (Vetem Wahtsapp)
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Ushqyes Samsung.jpg
S: 232
Madhesia: 52.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Ushqyes HP ose Compaq.jpg
S: 146
Madhesia: 27.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Ushqyes ACER.jpg
S: 148
Madhesia: 31.1 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu