kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes 5 aparate fotocasti 45 Euro

  Shiten 5 aparat fotocasti mund te perdoren per relik ose per zbukurim per biznesin ose Lokalin tuaj (mund te jen dhe ne gjendje pune por kan shum koh pa u perdorur)


  Cel. : 0672411000
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_5424.jpg
S: 152
Madhesia: 30.1 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu