kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Hostel Elior, fjetje me 7 euro/nata, Tirane-Kombinat prane Komisariatit Nr 6

  Zona/Rruga : Bedri Cullhaj, Kombinat

  Hostel Elior ofron fjetje duke filluar nga 7 euro/nata perfshire dhe mengjesi ne cmim.

  Dhomat jane te pajisura me kondicioner, wifi etj.

  Sherbim 24 ore.

  Hostel Elior
  Rr. Bedri Cullhaj 2, Tirane
  Cel. : 0698729803
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FZH_7249.jpg
S: 274
Madhesia: 23.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FZH_7227.jpg
S: 171
Madhesia: 19.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FZH_7205.jpg
S: 162
Madhesia: 31.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FZH_7176.jpg
S: 160
Madhesia: 25.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FZH_7297.jpg
S: 163
Madhesia: 30.2 KB