kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Hostel Elior, fjetje me 6 euro/nata, Tirane

  Zona/Rruga : Bedri Cullhaj, Kombinat

  Hostel Elior 6 euro/nata, perfshire dhe mengjesi per person i ndodhur ne Kombinat prane Komisariatit te Policise nr 6 Tirane.

  Dhomat jane te pajisura me kondicioner, wifi, tualet.

  Cel. : 0698729803
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0056.jpg
S: 170
Madhesia: 46.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0045.jpg
S: 126
Madhesia: 24.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0043.jpg
S: 118
Madhesia: 51.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0040.jpg
S: 116
Madhesia: 25.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0028.jpg
S: 120
Madhesia: 63.9 KB