kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Piste vrapi 15.000 Leke

  Shes piste vrapi Orbitek ne gjendje pune perfekte, e perdorur vetem 2 muaj. Eshte e pajisur me monitor per te kontrolluar kalorite e djegura, shpejtesine, distancen, kohen. Eshte pajisje fitnesi dhe sportive per te mbajtur trupin ne forme. Cmimi 15.000 lek. E re ka kushtuar 27.000 lek.
  Adresa: ke brryli.

  Cel. : 0698162952
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161120_175236.jpg
S: 339
Madhesia: 52.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161120_175253.jpg
S: 252
Madhesia: 51.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu