Delta Home ėshtė pjesė e DELTA GROUP ku bėjnė pjesė kompanitė Deutschcolor, Delta Home,Thermoswiss, Dast dhe Delta.
Delta Home sjell nė Shqipėri ekskluzivitetin e tregtimit tė markave me tė mira ndėrkombėtare,
pėr arredimin e ambjenteve tuaja, si: kuzhina, dhoma gjumi, dhoma ndenje, poltrona, divane, dhoma pėr fėmijė, zyra,
studio dhe garderoba nga mė klasiket tek mė modernet.
Delta Home i sjell tė gjitha kėto, ekskluzivisht pėr ju, nga emrat mė tė njohur tė arredimit si:
Veneta Cucine, Natuzzi, Novamobili, Visionnaire, Cantori, Cattelan Italia, Frighetto, Misura Emme, Domitalia, Dilazzaro,
Tonin Casa, Pensare Casa, Las Group, O&G etj.

Ėshtė kėnaqėsi pėr ne tė mirėpresim kandidatė qė na vlerėsojnė dhe dėshirojnė tė jenė pjesė e DELTA GROUP.

Pėr kėtė, ju ftojmė tė aplikoni pėr pozicionin: Arkitekt/e Interior Design.

Kriteret qė duhet tė pėrmbushin kandidatėt:

  • Diplome Arkitekture.
  • Tė kėtė njohuri tė avancuara nė Autodesk AutoCAD, 3ds Max, Visual Studio 3D.
  • Tė kėtė njohuri nė Adobe Photoshop, Google Sketch Up.
  • Tė kėtė tė paktėn 1 - 3 vjet eksperincė nė fushėn e Arkitekturės.
  • E aftė pėr tė krijuar raporte profesionale me klientėt dhe bashkėpuntorėt.
  • Mosha 25- 35 vjec.


Si te aplikoni:

Per te aplikuar per kete mundesi, ju lutem dergoni CV dhe dokumentat tuaja plotesuese,
duke percaktuar pozicionin per te cilin aplikoni, ne adresen: hr@deltahome.al
Ju do te kontaktoheni nga Burimet Njerezore, Delta Home,
vetem nese CV dhe Dokumetat tuaja plotesuese do te klasifikohen/seleksionohen nga skuadra jone e vleresimit.

Tek ne Cv-ja juaj ėshtė e sigurt dhe do tė trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.