kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Kitare Akustike profesionale 8900 Leke

  Shes Kitare Akustike ,ne gjendje shume te mire ,me tela te sapo nderruar te rinj,si dhe akorduesin elektronik.Cmimi 8900 lek te reja,dhe i diskutueshem..Kontakt:0686261441Cel. : 0686261441
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-8b4ae1c17b4e1e3b176f4b04abb006f5-V.jpg
S: 155
Madhesia: 39.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-28c01f380b4994c892bde8371119128c-V.jpg
S: 135
Madhesia: 34.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-b9024a48a53c4f7f46300ef0a8a9c5e9-V.jpg
S: 128
Madhesia: 34.7 KB