kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Kitare Akustike profesionale 8900 Leke

  Shes Kitare Akustike ,ne gjendje shume te mire ,me tela te sapo nderruar te rinj,si dhe akorduesin elektronik.
  Cmimi 8900 lek te reja,dhe i diskutueshem...
  Kontakt:0686261441

  Cel. : 0686261441
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-8b4ae1c17b4e1e3b176f4b04abb006f5-V.jpg
S: 116
Madhesia: 39.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-28c01f380b4994c892bde8371119128c-V.jpg
S: 103
Madhesia: 34.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-b9024a48a53c4f7f46300ef0a8a9c5e9-V.jpg
S: 99
Madhesia: 34.7 KB