devinf.com
Kliko

 1. Standart 085-Tirane,Shitet Apartament mjaft cilėsor, 2+1+A+BLK, Sip.100 m², Kati 7, Cmimi 2.000 Euro/m2, pranė Liceut Artistik "Jordan Misja", mbrapa RTSH

  Shitet: Apartament mjaft cilėsor tipit 2+1 me 1-Ballkon,+2-Banjo, Sip.100m2, Kati 7-tė, pranė Liceut Artistik "Jordan Misja", dhe RTSH-sė, si dhe pranė ish-Universitetit Luarasi.
  Pallati i ri 12-katėsh,ndėrtim i viteve 2007, me punime cilėsore, me 2-ashensorė tė bollshėm (5-6 persona), me kamera, administrator, me dy kate parkim, njė kat sipėrfaqe tregtare (pari/pėrdhes). Pallati ndodhet pranė Liceut Artistik "Jordan Misja", mbrapa RTSH-sė, nė njė zonė mjaft tė preferuar, relativisht tė qetė dhe rreth 150 m nga bulevardi kryesor i Tiranės. Pallati ėshtė me pozicion dhe pamje mė tė madhe nė veri-lindje dhe jug/perėndim, i shtrirė nė rrugicėn e parė duke filluar (nga Rr.Elbasanit) atė qė lidh Rr."Ismail Qemali" me Rr. "Themistokli Gėrmenji"
  Apartameti: ėshtė i tipit 2+1 i bollshėm me sipėrfaqe 100m2, 2-banjo, njė koridor dhe njė ballkon, nė katin e 7-tė banim. Apartamenti ėshtė i bollshėm, me pamje/pozicion nga veri/lindja, nga ana e Malit tė Dajti/ ose Rr.e Elbasanit. Apartamenti ėshtė me kubaturė tė lartė, me kuzhinė tė kompletuar dhe banjot tė kompletuara e funksionale, kėndin e ndėnjes/sogiornon dhe dhomat e gjumit tė mobiluar.
  -Pėrbėrja dhe Planimetria Apartamentit:
  Pėrbėhet nga njė koridor i bollshėm/gjatė,
  i cili pėrshkon tė gjithė hapėsiren e apartamentit dhe nė dy ekstremet e tij jane banjot/tualetet. Sa po futesh nga dera kryesore, nė tė djathtė nė fund gjendet njė banjo+dush e kompletuar, e cila ka edhe para-banjopėr lavatriēe. Nė vazhdimgjendet pjesa e ndėnjes/sogiorno me kuzhinėn(e kompletuar me tė gjitha pajisjet) dhe kėndi i ngrėnies. Kjo pjesė me pėrmasa relativisht tė bollshme, ka formė drejtkėndore, si dhe ėshtė e lidhur derė-dritare me ballkonin e rrethuar me vetratė duralumin, me permasa normale dhe pamje veri/lindja, Liceu Artistik,mali Dajtit. Nė tė majtė tė koridorit, gjendet njė dhomė gjumi normale e mobiluar (krevat dollap) me derė-dritare pėr dalje nė ballkon dhe me pamje nga veri/lindja/mali Dajti.
  Nė vazhdim tė koridorit, nė tė majtė nė fund tė tij ėshtė njė derė ku gjendet dhoma tjetėr e gjumit, dhe banjo-dush relativisht tė bollshme,
  tė kompletuar pranė me derė vehte. Dhoma e gjumit ėshtė e bollshme, e mobiluar, me njė dritare tė gjatė e pamje veri/lindja, Liceu Artistik, Dajti. Tė gjitha pjesėt e apartamentit janė me kondicionerė.
  Muret dhe tavanet: Muret janė nė pėrgjithėsi tė drejta, tė suvatuara/patinuara dhe tė lyera me ngjyrė tė hapura, nė tė bardha etj, ndėrsa tavanet normale, nė pjesėn e ndėnjes tė punuar njė pjes me gipse, tė suvatuar/patinuar ngjyrė tė bardhė.
  Dyshemeja: ėshtė e shtruar e gjitha me pllaka cilėsore, me pėrmasa mesatare dhe ngjyrė gri-nė bezhė me nuanca tė verdha/ari tė hapura.
  Dyert e brendshme: prej druri, ngjyrė bezhė nė pak tė hapur, ndėrsa dyert e ballkonit dhe dritraret vetratė-duralumin dopio xham, ngjyrė tė bardhė dhe me grila plastike tė bardha.
  Pėrdorimi i mėparshėm e aktual: Apartamenti mė parė ka qenė pėrdorur pėr pak vite me qera me tė huaj dhe aktualisht ėshtė bosh, pa banor, dhe i destinuar pėr shitje.
  Dokumentacioni: Me dokumentacion tė rregullt, Ēertifikatė Pronėsie dhe i shitshėm nė ēdo moment.
  Ēmimi i Shitjes: Shitet me 2'000 euro €/ m2, i kompletuar dhe mobiluar.
  Adresa:Pranė Liceut Artistik "Jordan Misja", mbrapa RTSH-sė Tiranė. adgss
  Cel: 069 628 14 33 adgss
  ************************************************** **************
  A&D General Services Studio (
  A&D.G.S.S-Imobiliare)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė ish-Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171115_115945...jpg
S: 929
Madhesia: 54.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171115_120215.jpg
S: 1244
Madhesia: 21.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171115_120346.jpg
S: 733
Madhesia: 37.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171115_120708.jpg
S: 732
Madhesia: 13.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171115_121030.jpg
S: 743
Madhesia: 18.9 KB