1. Standart Tirane, shes SUV Nissan X-Trail Sport , 2.2 dCI, Viti 2006, 110000 km Me Liber, 6.000 Euro!

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: blu e hapur
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  KM..........: 110.000

  Shitet SUV Nissan X-Trail 2.2 dCI Sport, Prodhim Dhjetor 2005, Model 2006, me afersisht 110.000 Km. Makina eshte blere e re prane koncesionarit zyrtar Nissan ne 2006 (disponohet kontrata e blerjes) dhe eshte ne gjendje shume te mire. Servis i bere rregullisht cdo 10000 Km prane te njejtit koncesionar dhe te gjitha serviset te dokumentuara. Taksa+Sigurim te paguara deri ne fund Korrik 2018. Grup freksioni i saponderruar (origjinal te koncesionari Nissan, disponohet fatura, kosto mbi 500€). Goma Michelin All-Seasons te ardhura nga jashte. Individual. No Smoking.

  Disa nga opsionet kryesore: Klima, Cd changer (6 cd) me futje CD nga perpara, Cruise control, Abs, 6 airbag, komandime ne timon, Spoiler, Immobiliser elektronik, ESP, Disqe 17", Mbyllje qendrore me pult, kontroll automatik i shpejtesise, xhama elektrik etj etj.Cel. : +355672026330

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_6256.jpg
S: 1133
Madhesia: 34.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_6257.jpg
S: 609
Madhesia: 40.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_6258.jpg
S: 575
Madhesia: 40.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_7475.jpg
S: 560
Madhesia: 30.8 KB