kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Karroce dhe Krevat femijesh. Super oferte!

  Shes nje karroc dhe nje krevat femijesh. Jan ne gjendje shum te mir.
  Cmimi: 7000 mij leke karroca dhe 13000 mij lek krevati.

  Cel. : 0699727952
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171120-WA0000.jpg
S: 505
Madhesia: 19.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171120-WA0003.jpg
S: 359
Madhesia: 47.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171120-WA0002.jpg
S: 335
Madhesia: 51.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171120-WA0001.jpg
S: 316
Madhesia: 49.8 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu