devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Fabrik prodhimi Kozmetike 250.000 Euro

  Shitet fabrik kozmetike prodhim me te gjitha
  makinerit dhe klentel ne Tirane,prodhon
  parfume ,kremra te ndryshem ,
  sapune, detergjent ,lapsa syshe etj
  cmimi 250000 eur i diskutushem arsye familjare


  Per cdo informacion kontaktoni
  Agjensi Tana Information
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0-02-04-9aa77db0fe74a7be26a0bb69608ebe49bf6414828843b0a9570a8aada1afd885_full.jpg
S: 206
Madhesia: 27.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0-02-04-53bf0be34d821d319f3480558594b1d10147d20511ea5b7c644938bf17b4e295_full.jpg
S: 122
Madhesia: 46.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0-02-04-3002c65193bc9091815f38c170143454d9cbf1e20b1cf94e5d73a901417404d5_full.jpg
S: 119
Madhesia: 50.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0-02-04-7ca9927f3301c165b5028e2f296208c14759461758bb6d453b2c13c225c9c69b_full.jpg
S: 118
Madhesia: 37.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0-02-04-0b5499c2698383fc14b86e90d7a74b7e687dc9a1a33c807f9c047a8b873ac732_full.jpg
S: 119
Madhesia: 41.0 KB  

  Agjensi Real Estate Tana Information
  Blv: Zhan Dark/kull 1
  Cel. : 0692107238

  tana.information@yahoo.com

  Real Estate Tana Information