kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Celular Nokia 3310-Dual Sim Origjinal

  Shes Nokia 3310- Dual Sim, i blere ne Greqi se bashku me kutine dhe aksesoret qe e shoqerojne.
  Telefoni eshte i perdorur 1 muaj dhe eshte ne gjendje perfekte.
  Ngjyra blu e erret


  Cel. : 0672825895
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Nokia-3310.jpeg
S: 232
Madhesia: 20.2 KB