kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, shes Shtrese Dysheky Memory Italiane (okazion)

  Shitet Shtrese dysheku shume komode, memory e firmes italiane Mecflex me permasa 180 x 200 x 10 cm e sapo blere, e re dhe e pa perdorur.
  Shitet per arsye mos perdorimi. shtresa e dyshekut eshte blere se bashku me dyshekun, por kjo shtrese nuk u perdor.(Cmimi ne dyqan 35.000 Leke)

  Te dhenat:

  Mecflex: Memory Mec
  Ortopedico
  Caldo/Fredo
  180x200x10cm (me trashesi 10cm).
  26.000 Leke

  Per info shkruani dhe ne whatsapp: 0672030997.  Cel. : 00672030997
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171120_210216.jpg
S: 243
Madhesia: 42.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171120_210249.jpg
S: 104
Madhesia: 16.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171120_210311.jpg
S: 106
Madhesia: 12.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171120_210341 (2).jpg
S: 103
Madhesia: 32.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu