kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Korce, Behu edhe ti pjese e stafit te KorcaNews.al

    Tė gjithė studentėve tė gazetarisė nga rrethi i Korces por edhe ata qė kanė pasion gazetarinė, www.KorcaNews.al u jep mundėsinė tė jenė pjesė e stafit tė tij. Na kontaktoni info@korcanews.al dhe nė Facebook.
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  17191009_1417964231587398_3675261084542545264_n.jpg
S: 561
Madhesia:  15.9 KB