kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 Kati 5, 28 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane Kishes Katolike. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 2 ballkone, ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor, jepet i mobiluar dhe me periudha te shkurtra ditore. Godina ku ndodhet prona ka akses tė menjehėrshėm nė rrugėt kryesore. Te gjitha sherbimet jane te perfshire ne cmim.
  Cmimi 28 Euro/nata.
  -------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Tirana, for Rent 1 Bedroom Apartment at Kavaja Street, near Catholic Church. Apartment has 1 bedroom, 1 living room, kitchen, 1 bathroom and 2 balconies, located on the 5-th floor of a new building with elevator. If you are you looking for a temporary accommodation in a foreign city here is your best solution. All services are included on price.
  Price 28 Euro/night.

  Per me shume informacion... http://www.tiranarealestate-al.com/p...e.html?lang=sq  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ^54268A12B8174ACC3E7E1A553ED72E0A0315C97AE7CE99A0F9^pimgpsh_fullsize_distr.jpg
S: 467
Madhesia: 29.1 KB  

  TIRANA REAL ESTATE
  Rr. "Sami Frasheri"
  ngjitur me Seline e LSI,Pallati 20/10
  kontakt: 04 4809606 / 06720 53361 / 0682053362 / 0672053360
  email: tiranarealestate@gmail.com
  Web:
  www.tiranarealestate-al.com
  Skype: tirana.real.estate
  Tirana-Real-Estate

  per kerkesa, plotesoni 2 minuta formularin, duke klikuar