devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes dyqan Kati 1, 64 m² 112.700 Euro (Unaza E Re)

  Zona/Rruga : Unaza E Re

  Dyqani ndodhet nė njė zonė tė qetė dhe tė sigurt, nė njė poziocion shumė tė mirė, buzė rruge nė Unazėn e Re Pėrballė. Ambjent ėshtė i investuar, me kubaturė tė rregullt, dhe i veshur me fasadė xhami. Ambjenti disponon njė tualet dhe dokumentacion tė rregullt hipotekor. Ambjenti jepet pėr shumllojshmėri biznesi. Opsion ideal pėr investim! Cmimi I negociueshėmPėr ta vizituar na kontaktoni!

  Cel. : +355694260028
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 23584853_1532052886840234_2114746444_n.jpg
S: 296
Madhesia: 84.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 23627390_1532052876840235_192302646_o.jpg
S: 205
Madhesia: 37.1 KB