devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes truall 22.000 m² 1.760.000 Euro (Rinas)

  Zona/Rruga : Rinas

  Toka ndodhet nė zonėn e Rinasit, njė vend i sigurt dhe me pozicion fantastik pėr tu zhvilluar. Sipėrfaqja totale e tokės ėshtė 22000 m2 dhe trajtohet me njė cmim prej 80 Euro/m2. Pozicioni strategjik dhe hyrje-daljet qe kane direkt me autostraden e bėn njė vend me prioritet investimi dhe gjithashtu ėshtė e pajisur me certifikatė pronėsie. Pėr mė shumė informacion na kontaktoni!

  Cel. : +355694266028
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 23634925_1532039040174952_774448035_n.jpg
S: 221
Madhesia: 57.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 23633240_1532039006841622_1521921881_o.jpg
S: 145
Madhesia: 47.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 23618848_1532039070174949_1879862691_n.jpg
S: 141
Madhesia: 67.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 23584674_1532039033508286_1175195448_n.jpg
S: 140
Madhesia: 74.2 KB