kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes makine Hyundai i30 Viti 2007, 4.200 Euro

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 110
  KM..........: 128000

  HYUNDAI i30,1.6 BENZINE,VITI 2007,KLIMA,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBHLLJE QENDRORE ME PULT,SENSOR SHIU,GOMA TE REJA,NE GJENDJE PERFEKTE,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE PAGUAR,ME LIBER SHERBIMESH

  Cel. : 0698613042
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171115_103558.jpg
S: 312
Madhesia: 46.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171115_103644.jpg
S: 162
Madhesia: 48.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171115_103720.jpg
S: 149
Madhesia: 44.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171115_103523.jpg
S: 154
Madhesia: 49.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171115_103828.jpg
S: 162
Madhesia: 38.8 KB