devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tiranė, jap me qera shtepi 2+1+A+BLK Kati 1, 140 m² 30.000 Lek (Pranė Pazarit tė Ri)

  Zona/Rruga : Pranė Pazarit tė Ri

  !!! OKAZION !!! Tani me Cmim: 30.000 lek/muaj pėr 6 muaj parapagim.

  Jepet me qera apartament 140 m², 2+1+ bllk + banjė, nė katin e parė tė banimit, banesė private.
  Banesa private ėshtė totalisht e rikonstruktuar dhe mobiluar.
  Apartamenti ndodhet pranė Pazarit tė Ri, tek tregu i biēkletave.

  Ēmimi: 350 Euro/muaj bėhet 30.000 lek
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5D06E99C-7F1D-4CC4-BDA1-445F2BCA294D.jpeg
S: 860
Madhesia: 88.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2160E4E2-C002-4DA8-934B-51E640ECB74E.jpeg
S: 667
Madhesia: 63.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CF4EFF34-C8A4-4557-BDB2-E668FAEFEAEB.jpeg
S: 661
Madhesia: 72.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9FAE179D-1C38-459A-9333-B43F9FA80AF5.jpeg
S: 632
Madhesia: 76.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9577A52C-32D9-4064-85B7-B9A0DD59CB82.jpeg
S: 619
Madhesia: 75.0 KB  


  REJI’s Properties

  Cel: +355 69 84 44 447
  Tel: +355 4 56 05 112
  E-mail: rejisproperties@gmail.com
  Adresa: Rruga Myslym Shyri 100m nga unaza
  (Te Bar Ikona)