devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Sarandė, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 64 m² 45.000 Euro (Pranė Detit)

  Zona/Rruga : Pranė Detit

  !!! O K A Z I O N !!!

  Sarandė, shitet apartament 1+1, 65 m², kati i 3-te bashke me garazh. 45,000 Euro.

  Apartamenti ndodhet fare pranė detit, i mobiluar. Me orientim tė mirė me diell dhe pamje nga deti.

  Brenda ēmimit ofrohet dhe garazh. Disponon ēertifikatė pronėsie.

  Ēmimi: 45,000 Euro
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 76C36BB7-5415-4C2F-9042-E503FF11ABA6.jpeg
S: 126
Madhesia: 61.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3FD478A4-477E-4BB0-8F87-38B968ACD168.jpeg
S: 79
Madhesia: 55.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3F3C8A5A-8D68-43FE-83E1-C87D114DE8A9.jpeg
S: 76
Madhesia: 49.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: B2D65AC5-9130-4753-A500-32C772A0512A.jpeg
S: 79
Madhesia: 81.9 KB  

  REJI REAL Estate
  Cel: +355 69 84 44 447
  Tel: +355 4 56 05 112
  E-mail: rexhina.coniku@gmail.com
  Adresa: Rruga Naim Frashėri
  (Mbrapa Ambasadės Greke)