devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tiranė, shes ambjent biznesi 140 m² 10.000 Euro (Nė Unazė tė Re)

  Zona/Rruga : Nė Unazė tė Re

  Nė Unazė tė Re te Astiri, shitet biznesi Call Center nė gjendje pune prej dy viteve dhe i organizuar nė:

  * 16 postacione pėr operatoret, 1 postacion pėr supervizorin.
  * Zyra e pėrbėrė nga 2 postacione: 1 pėr administratorin dhe 1 pėr back office.
  * Sallė formacioni: 1 printer, 1 server, linjė interneti, linjė VOIP.

  Ofrohet edhe kontratė bashkėpunimi me kompani shumė serioze nė tregun italian, nėse kėrkohet nga blerėsi.

  Ambienti ėshtė 140 m² dhe ka nė pėrbėrjen e tij 2 banja, shtruar i gjithė me parket dhe ka 2 ballkone.

  Ēmimi i shitjes sė biznesit bashkė me asetet: 10.000€ (i padiskutueshėm)
  Qiraja mujore: 250 Euro/muaj
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: BF898AA8-3283-4961-9342-F9C60BBB4139.jpg
S: 11
Madhesia: 39.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DE3557CD-78BB-4DAE-87FD-0C997A91F199.jpg
S: 9
Madhesia: 27.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: C6358D37-EB9B-44AE-A44D-1DD01E5864C3.jpg
S: 10
Madhesia: 34.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 441A4416-2817-494E-BBDA-E6281EE38295.jpg
S: 9
Madhesia: 31.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: C4FA8D62-5E2A-4C0C-93CA-94E122A73058.jpg
S: 9
Madhesia: 32.4 KB  


  REJI REAL Estate
  Cel: +355 66 58 26 862
  Tel: +355 4 56 05 112
  E-mail: rexhina.coniku@gmail.com
  Adresa: Rruga Naim Frashėri
  (Mbrapa Ambasadės Greke)