devinf.com


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tiranė, jap me qera ambjent biznesi Kati -1, 375 m² 100.000 Leke (Nė Shkozė)

  Zona/Rruga : Nė Shkozė

  Tiranė, Shkozė shitet ose jepet me qira magazinė kati -1 me sipėrfaqe 375 m².

  Magazina ėshtė e pėrshtatshme pėr aktivitet ekonomik si: parking pėr automjete, fasoneri pasi ka dhe dritare pėr ajrim apo pėr magazinim mallrash, etj.

  Qira: 100,000 Lek/muaj
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CD6947FA-7B08-4BAA-B57A-C439FB2DBDE2.jpg
S: 187
Madhesia: 20.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 296B4BCB-97BD-4FC9-BA71-FD6ABC689443.jpg
S: 85
Madhesia: 31.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0F678F0E-EB2A-4FA2-9665-EAD3378FEAED.jpg
S: 89
Madhesia: 16.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: A2D2EB30-6886-491B-A846-F0534356B582.jpg
S: 88
Madhesia: 73.7 KB  

  REJI’s Properties

  Cel: +355 69 84 44 447
  Tel: +355 4 56 05 112
  E-mail: rejisproperties@gmail.com
  Adresa: Rruga Myslym Shyri 100m nga unaza
  (Te Bar Ikona)