devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tiranė, shes magazine Kati -1, 375 m² 200.000 Euro (Nė Shkozė)

  Zona/Rruga : Nė Shkozė

  Shitet ose jepet me qira magazinė kati -1 me sipėrfaqe 375 m².

  Magazina ėshtė e pėrshtatshme pėr aktivitet ekonomik si: parking pėr automjete, fasoneri pasi ka dhe dritare pėr ajrim apo pėr magazinim mallrash.


  Ēmimi i shitjes: 200,000 Euro (i diskutueshėm)

  QIRA: 100.000 LEKE/MUAJ
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CD801F59-05CD-4DF5-9E16-25F18BEE4A3F.jpg
S: 112
Madhesia: 73.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6F35E683-C5BE-4FD6-958C-C3B0BC19683B.jpg
S: 70
Madhesia: 20.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CBE61119-2BCD-4DBD-8652-2C012A20CB10.jpg
S: 66
Madhesia: 31.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9C99BF34-6482-4F01-B764-B7441DB26058.jpg
S: 69
Madhesia: 16.1 KB  

  REJI’s Properties

  Cel: +355 69 84 44 447
  Tel: +355 4 56 05 112
  E-mail: rejisproperties@gmail.com
  Adresa: Rruga Myslym Shyri 100m nga unaza
  (Te Bar Ikona)