devinf.com


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durrės, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 50 m² 30.000 Euro (Plazh, Hekurudha)

  Zona/Rruga : Plazh, Hekurudha

  Durrės, plazh shitet apartament 1+1 i mobiluar, ne sipėrfaqe 50 m².

  Apartamenti ėshtė i organizur nė sallon dhe dhomė gjumi. Me sipėrfaqe 50 m², nė katin e 2-tė tė njė pallati tė ri.

  Nė zonėn e plazhit te Hekurudha.

  Disponon ēertifikatė pronėsie.

  Ēmimi: 30,000 Euro
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 63DE4863-1461-4D1D-8D65-4E82BAE97805.jpg
S: 362
Madhesia: 41.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 04881B1C-658B-4A83-A23E-51302150EBF1.jpg
S: 158
Madhesia: 41.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0162B0EA-3949-465D-94A4-E31174DC07AF.jpg
S: 162
Madhesia: 26.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 73462D3E-7972-4CE3-AA52-A44385D619AD.jpg
S: 160
Madhesia: 32.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53B56501-0BA4-45DA-B298-D606DDCED34C.jpg
S: 153
Madhesia: 44.0 KB  


  REJI’s Properties

  Cel: +355 69 84 44 447
  Tel: +355 4 56 05 112
  E-mail: rejisproperties@gmail.com
  Adresa: Rruga Myslym Shyri 100m nga unaza
  (Te Bar Ikona)