JUPITER GROUP kėrkon tė rekrutojė Menaxher Operativ i Operacioneve.

Permbledhje :

Drejton, administron, dhe koordinon aktivitetet e brendshme operative tė organizatės nė pėrputhje me politikat, qėllimet dhe objektivat e caktuara nga CEO. Udhėheq dhe drejton funksionet e mėposhtme dhe / ose njėsite e biznesit: operacioneve, burimeve njerėzore, sistemeve tė informacionit, tė trafikut, koordinimi tė ri tė biznesit, dhe e agjencitė promovimit dhe tė komunikimit. Ndihmon CEO nė zhvillimin e politikave dhe qėllimeve qė mbulojnė operacionet, personelin, performancėn financiare dhe rritjen e funksioneve dhe / ose njėsitė e biznesit tė pėrmendura mė lart organizatės.

Pergjegjesite :

• Drejton operacionet e brendshme pėr tė arritur rezultate tė buxhetuara dhe kriteret e tjera financiare , dhe pėr tė ruajtur fondet e kapitalit tė investuar nė ndėrmarrje .
• Merr pjesė nė zhvillimin dhe pėrgatitjen e planeve afatshkurtra dhe me rreze tė gjatė dhe tė buxheteve tė bazuara nė qėllimet e gjera tė organizimit dhe objektivave . Rekomandon miratimin e tyre prane CEO-s .
• Drejton zhvillimin dhe instalimin e procedurave dhe kontrolleve , pėr tė nxitur komunikimin dhe rrjedhėn e duhur tė informacionit , dhe nė kėtė mėnyrė konsolidon kontrollin e menaxhimit dhe drejtimin e ndėrmarrjes .
• Zhvillon dhe pėrcakton politikat operative nė pėrputhje me politikat dhe objektivat strategjike tė CEO-s dhe siguron zbatimin e tyre ne menyre tė duhur . Vlerėson rezultatet e operacioneve tė pėrgjithshme rregullisht dhe sistematikisht , dhe raporton kėto rezultate tė CEO
• Siguron qė tė gjitha aktivitetet dhe operacionet janė kryer nė pėrputhje me rregulloret dhe ligjet qė rregullojnė operacionet e biznesit si ato lokale dhe shtetėrore.
• Zhvillon dhe mirėmban njė plan tė shėndoshė tė organizatės . Pėrcakton politikat pėr tė siguruar zhvillimin e duhur tė menaxhimit dhe pėr tė siguruar pėr vazhdimesine e menaxhimit korrekt pėr ato njėsi funksione / njesi biznesi qė janė nėn pėrgjegjėsinė e tij.
• Drejton zhvillimin dhe krijimin e politikave tė drejta dhe adekuat tė personelit nė tė gjithė organizatėn, duke pėrfshirė politikat e kompensimit dhe planeve tė pėrfitimeve tė punonjėsve . Siguron qė interesat dhe mirėqenia e tė punėsuarve si individė janė tė ruajtura dhe tė mbrojtura .

Kėrkesa pėr kandidatet:

· Diplomė universitare e nivelit Master – e preferueshme nė Shkenca Kompjuterike, Informatikė Ekonomike
· Minimalisht 3 vjet eksperiencė pune nė pozicione analoge
· Tė ketė njohuri shumė tė mira mbi teknologjitė qė perdor kompania
· Aftėsi per t’u pėrballur me klientėt dhe per tė menaxhuar me efikasitet kėrkesat e tyre
· Aftėsi pėr tė punuar nė kushtet e presioneve tė ndryshme
· I orientuar drejt detajeve
· Aftėsi shumė tė mira negociuese dhe komunikuese
· Tė ketė aftėsi shumė tė mira analitike
· Aftėsi vendimarrėse
· Njohje shumė e mirė e gjuhės Angleze dhe Italiane


Pėr tė aplikuar ju lutem dėrgoni CV-tė dhe dokumente tė tjera qė vėrtetojnė kualifikimet tuaja nė adresėn e_mail:

hr@jupiter.al

Cel. : 00355682045535

Tė dhėnat qė do tė paraqitni nėpėrmjet aplikimit tuaj do tė ruhen dhe pėrpunohen vetėm pėr qėllime rekrutimi, nė mbėshtetje tė legjislacionit nė fuqi pėr mbrojtjen e tė dhėnave personale. Mė konkretisht sipas pėrcaktimeve tė Kushtetutės sė Republikės sė Shqipėrisė, Ligjit nė fuqi (Nr. 9887 datė 10.03.2008) "Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale" dhe akteve nėnligjore pėr zbatim.