Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Kosove Viti i Ri nė Brod - Kosovė: 127 Euro

  Viti i Ri nė Brod - Kosovė:
  Nisja mė 31 Dhjetor dhe qėndrimi 2 netė. Darka Speciale e Vitit tė Ri.

  - Hotel Arxhena 4* - 2 netė - €127 pėr person nė dhomė dyshe.
  Nė pagesė pėrfshihen:
  1. Akomodim nė hotel per 2 netė qėndrimi;
  2. Mėngjeset dhe Darkat pėr tė gjitha netėt e qėndrimit;
  3. Darka Speciale e Vitit tė Ri mė 31 Dhjetor dhe 1 Janar. (Pije Lokale pa limit);
  4. Muzikė live dhe Argėtim;
  5. Sauna dhe Jacuzzi;
  6. Parking
  Shtesa pėr Transportin me autobus Vajtje Ardhje nga Tirana €32

  Me Shume Detaje: Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
  2. Udhėtimi ėshtė individual

  htesa pėr Transportin me autobus Vajtje Ardhje nga Tirana €32
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: winter.jpg
S: 25
Madhesia: 4.8 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu