Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour France aris, 4 Ditė nga €218, Fluturim Vajtje Ardhje nga Shkupi dh

  Paris, 4 Ditė nga €218, Fluturim Vajtje Ardhje nga Shkupi dhe Fjetje nė " Hibiscus Republique " 2**, Perfshihet Mengjesi, Nisje nė 25 Nentor

  Paris, 4 Ditė nga €156, Fluturim Vajtje Ardhje nga Shkupi dhe Fjetje nė " "Royal Mansart " 2**, Perfshihet Mengjesi, Nisje nė 02 Dhjetor.

  Paris, 5 Ditė nga €175, Fluturim Vajtje Ardhje nga Shkupi dhe Fjetje nė " Hibiscus Republique " 2**, Perfshihet Mengjesi, Nisje nė 12 Dhjetor.

  Paris, 4 Ditė nga €218, Fluturim Vajtje Ardhje nga Shkupi dhe Fjetje nė " Hibiscus Republique " 2**, Perfshihet Mengjesi, Nisje nė 25 Nentor

  Paris, 4 Ditė nga €156, Fluturim Vajtje Ardhje nga Shkupi dhe Fjetje nė " "Royal Mansart " 2**, Perfshihet Mengjesi, Nisje nė 02 Dhjetor.

  Paris, 5 Ditė nga €175, Fluturim Vajtje Ardhje nga Shkupi dhe Fjetje nė " Hibiscus Republique " 2**, Perfshihet Mengjesi, Nisje nė 12 Dhjetor.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: PARISIIII.jpg
S: 25
Madhesia: 89.0 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu