Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj ZHABLJAK MEDJUGORE 60 Euro

  KY UDHETIM DO TE REALZIOHET NE DATAT E NISJEVE SI ME POSHTE
  ►28
  NENTOR (Cmimi 60/Personi)

  PROGRAMI I DETAJUAR I UDHETIMIT

  DITA PARE: VIZITE NE ZHABLJAK MEDJUGORE
  *Nisja ne oren 5:00 nga Tirana (sheshi piazza) mbrapa muzeut kombetar drejt qyetit te Shkodres
  Pas kalimit te pikes kufitare te Hanit Hotit vazhdim i udhetimit ne territorin e Malit te Zi ku ndalesa e para do te jete Ujevaren Niagara, ne Tuz, Podgorice. Ndalese per kafe dhe fotografi.
  *Vazhdimi i udhetimit me pas drejt Bosnje Hercegoive
  Vizite n Mostar ose qyteti i Menekshes ku do t kemi mundsin t shohim:
  Uren e famshme te Mostarit
  Rrugen e famshme te mjeshterve te vjeter
  Xhamine e madhe
  Katedralen e Betonte te Mostarit (e vetmja ne Europe)
  Kohe e lire me pas per te shetitur ne qyetin e vjeter te Mostarit.
  *Pas vizites se Mostarit vazhdimi udhetimit per ne Medjugorje
  Akomodimi ne hotel dhe darka ne restorantin e hotelit.

  DITA E DYTE: PELIGRINAZH NE MEDJUGOR
  *Mengjesi ne hotel.
  *Pas mengjesit vizitojme Medjugorje ose vendi i Gospa Mira (Zonja e Paqes) si dhe Katedralen e Shenjt te qytetit duke shijuar bukurit e ktij vendi t bekuar.
  Nisja me pas drejt Kryqit te Shen Marise, vendi i mrekulllive per shume besimtare qe vijne nga shtetet te ndryshem te botes per te vizituar kete vend hynor.
  Vizite ne Kryqin e Shen Marise dhe te statujes qe qan.
  *Vazhdimi udhetimit me pas drejt Trebinjes, Ndalese per kafe ne Trebinje i njohur ndrsyhe si qyteti i diellit.
  Pas vizites ne Trebinje nisja per ne Tirane.
  Mberritja ne Tirane ne darke

  -
  Ne cmim 60 perfshihet:
  ➡Transporti sipas pogramit me autobuz komod vatjie ardhje dhe te gjitha shetitjet
  ➡Akomodimi per 1 nate ne hotel 3* ne Medjugore
  ➡Mengjesi dhe Darka ne Medjugorje
  ➡Shoqerues shqiptar gjate gjithe turit

  Ne cmim nuk perfshihen:
  ➡Vaktet si dreka
  ➡Biletat e hyrjes ne muze dhe keshtjella
  ➡Gjithcka qe nuk eshte permendur ne rubriken perfshihet

  ► Akomodimi dhe fjetja do t bhet n hotel 3Yje ne Medjugore
  ► Nisja do t bhet n orn 05:00 t dits s pare, nga sheshi piazza (mbrapa muzeut Kombetar)

  ► Pajisje dhe veshje pr nj guid sa m komode:
  1) Pashaporta per kalimin e doganes. Kujdes mjeti i identifikues ( Pashaporta) nuk duhet te jete i demtuar ose i thyer
  klikoni foton pr ta zmadhuar klikoni foton pr ta zmadhuar Klikoni foton pr nj pamje m t madhe

Emri: MED I.jpg
S: 27
Madhesia: 40.6 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu