Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Verona, 4 Ditė nga €229, F 229 Euro

  #Verona, 4 Ditė nga €229, Fluturim Vajtje Ardhje nga Tirana dhe Fjetje nė Hotel San Marco City Resort & Spa 3***, Perfshihet Mengjesi. Nisje nė 19 Nentor.Super cmime, oferta momentale..
  Verona, 4 Ditė nga €219, Fluturim Vajtje Ardhje nga Tirana dhe Fjetje nė Hotel Fiera 4****, Perfshihet Mengjesi. Nisje 26 Nentor.
  Verona, 4 Ditė nga €179, Fluturim Vajtje Ardhje nga Tirana dhe Fjetje nė "Rņseo Hotel Leon d'Oro" 4****, Perfshihet Mengjesi. Nisje 10 Dhjetor.
  Ofertat jane momentale, paketa individuale..


  SOLE TRAVEL & TOURS

  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, sa kalon ish- Ambasaden Jugosllave , krahu tjeter (Perballe Parukeri "Merita") Tirana, Albania

  E-mail: soletravel@hotmail.com

  Phone: +355 4 2230668

  Mob: +355 69 6056944/696153704
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: veronaaaa.jpg
S: 23
Madhesia: 13.1 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu