Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Pisa, 4 Ditė nga €217, Fluturim 217 Euro

  Pisa, 4 Ditė nga €217, Fluturim Vajtje Ardhje nga Tirana dhe Fjetje nė Hotel " Villa Kinzica " 3***, Perfshihet Mengjesi. Nisje nė 24 Nentor.

  Pisa, 4 Ditė nga €205, Fluturim Vajtje Ardhje nga Tirana dhe Fjetje nė Hotel " Villa Kinzica " 3***, Perfshihet Mengjesi. Nisje nė 13 Dhjetor.

  Pisa, 4 Ditė nga €249, Fluturim Vajtje Ardhje nga Tirana dhe Fjetje nė Hotel " Villa Kinzica " 3***, Perfshihet Mengjesi. Nisje nė 24 Dhjetor.
  Romė, 4 Ditė nga €219, Fluturim Vajtje Ardhje nga Tirana dhe Fjetje nė Hotel Lazio 3***, Perfshihet Mengjesi. Nisje nė 15 Nentor.

  Romė, 4 Ditė nga €198, Fluturim Vajtje Ardhje nga Tirana dhe Fjetje nė Hotel Center 1&2 3 3***, Perfshihet Mengjesi. Nisje nė 19 Nentor.

  Romė, 4 Ditė nga €219, Fluturim Vajtje Ardhje nga Tirana dhe Fjetje nė Hotel Lazio 3***, Perfshihet Mengjesi. Nisje nė 24 Dhjetor.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pisaaa.jpg
S: 19
Madhesia: 9.0 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu