kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Apartament me qira / qera ditore nė Tiranė, duke filluar nga 19 euro/nata

  Apartament me qira / qera ditore nė Tiranė
  Daily rental apartments in Tirana

  -Rezervoni nė: 069 88 011 81 .

  Aparamente me qera ditore nė Tiranė, duke filluar nga 19 Euro / Nata.
  Apartamentet janė totalisht tė mobiluara dhe ndodhen pranė qendrės sė Tiranės (Bllok, Myslym Shyri, stadiumi Dinamo, pėrballė ish Ekspozitės).

  -Studio pėr 2 – 3 persona (19 – 23 Euro/Nata)
  -Studio Apartament pėr 2 – 3 persona ( 27 – 31 Euro/Nata )
  -Apartament pėr 3 - 4 persona( 34 – 38 Euro/Nata )

  Rezervoni nė: 069 88 011 81
  email: choosebalkans@gmail.com,
  fb: www.facebook.com/ChooseBalkans
  webpage: www.choosebalkans.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: unnamed (6).jpg
S: 316
Madhesia: 26.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: unnamed (3).jpg
S: 257
Madhesia: 34.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 10 copy.jpg
S: 242
Madhesia: 39.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: unnamed (4).jpg
S: 236
Madhesia: 28.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 240
Madhesia: 28.7 KB