Shitet tavoline me permasa 100 cm me 180 cm. Tavolina ka kembe metalike kornize druri dhe xham te bombarduar ne mes.
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Tavoline.jpeg
S: 5
Madhesia:  31.4 KB
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Tavoline (2).jpeg
S: 24
Madhesia:  20.1 KB
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Tavoline (1).jpeg
S: 4
Madhesia:  23.0 KB
Name:  Tavoline (3).jpeg
Views: 7
Size:  1.5 KB

Cel. : 0696933788