kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, shes 2 strobe (flash) per studjo me sfond 19.000 Leke

  Shiten 2 strobe Konig, prodhim gjerman bashke me skelet sfondi per studjo fotografike.
  -Fuqia 2x200w.
  -2 softbox.
  -1 ēader.
  -2 mbajtese me lartesi te rregullueshme.
  -Transmetues dhe receiver per te lidhur dritat me aparatin.
  -Skeleti dhe sfond i bardhe.
  - Ēanta origjinale per transport.

  Kompleti eshte blere i ri dhe nuk eshte perdorur pothuajse fare. Eshte hapur vetem per tu provuar. Eshte shume i pershtatshem per set fotografik te levizshem.


  Cel. : 0672939055
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 137277F3-46C2-4C13-84EE-D5EDA12FBB63.jpg
S: 56
Madhesia: 21.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6317541A-CBE0-4118-A207-8B2902A09BD8.jpg
S: 38
Madhesia: 18.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 04897859-E949-4A45-BF49-DAFFFA102199.jpg
S: 29
Madhesia: 17.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 66103938-4302-43D4-ACD9-2EF6A337634B.jpg
S: 31
Madhesia: 18.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6D4D5493-2F1E-4A0F-BDCC-01A2B24AC806.jpg
S: 34
Madhesia: 17.9 KB