kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Mercedes-Benz VANEO 1.9 benzine Viti 2003 ,me dogan 2.700 Euro ZVICRA

  Karburanti: BenzinNgjyra.....: bluKamjo......: manualFtohja......: KondicionerFuqia KW..: 74KM..........: 188767MERCEDES VANEO VITI 2003 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR. MOTOR 1.9 BENZINEME KONDICIONER. XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKEGOMA TE REJA . IDEALE PER IMPJANT GAZIGATI PER TARGA Cel. : 0672660600
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180128_151526.jpg
S: 194
Madhesia: 57.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180128_151601.jpg
S: 91
Madhesia: 47.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180128_151545.jpg
S: 90
Madhesia: 53.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180128_151623.jpg
S: 98
Madhesia: 36.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180128_151512.jpg
S: 93
Madhesia: 50.9 KB